Müşteri Şikayet Destek Talebi

Firmamız öncelikle müşteri memnuniyeti üzerine çalışmalar gerçekleştirir. Taşımalarınızı özenle ve kusursuz odaklı sunar. Temiztaş Nakliyat firması içerisinde olan şikayetlerinizi firmamız çözmek için gerekli bütün koşulları sağlamaya çalışır. Sizlere sunulan hizmetten veya ekibin çalışma stilinden şikayetçi olmanız dahilinde firmamızla görüşerek durumu izah edebilirsiniz.

Şikayet Edilen Sorun Çözümü

Yapılan yanlışlar ve sorunların arkasında durmak veya çözüm odaklı çalışmak büyük önem arz eder. Firmamız gerekli koşulları yerine getirme konusunda güvenilir yapıdadır. Sorununuz elde edilen bilgiler dahilinde takip altına alınır ve çözüm süreci başlar. Uygun olan çeşitli çözüm önerileri sunulur. Firmamız sorunun çözülmesi için gerekli çözümleri sağladıktan sonra çözüme ulaşıldığı taktirde sorunun çözüm onayını verir.

Taşınma süreci içerisinde olan aksilikler oluşan alan içerisinde düzeltilmek üzere işleme alınır. Konu dahili dışında oluşan iletişim sorunları veya hizmet konusunda eksiklik sağlanması firmamızın çözmek için devreye girdiğini gerekli uygun anlaşma sağladığını bildirmek isteriz.

Şikayetlerinizi Bize İletin.

Şikayetlerinizi ilgili sorunlarınızı bizlere iletişim numaralarından ulaştırabilirsiniz.